Lekarze Internista Kraków

lekarz Katarzyna Ząber

ulica Armii Krajowej 5/222
30-150 Kraków

Jeden z najlepszych lekarzy, jakiego w swoim życiu spotkalam! Olbrzymia wiedza, świetne podejście do pacjenta!!!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jacek Belowski

Internista, Endokrynolog

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57
30-074 Kraków

Lekarz wytłumaczył na czym polega choroba. USG odrazu przy wizycie robione dokładny opis wizyty i dokładnie dawkowanie leków do stanu zdrowia.

lekarz Wojciech Duda

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
31-913 Kraków

Niezwykle empatyczny w podejściu do pacjenta, cierpliwy, wyczerpująco wyjaśnia przyczyny choroby i proponuje skuteczne leczenie.

dr n. med. Małgorzata Rucińska

Internista, Hematolog

Medicus
ul. Lubicz 25/15 (NAFTA)
31-503 Kraków

Pani dr. Rucińska jest z całą pewnością bardzo kompetentnym lekarzem. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Parę lat temu byłam jej pacjentką na Klinice Uniwersyteckiej( potem przejął mnie inny lekarz). Pamiętam, że przez ponad rok nie zgadzałam się na pobranie szpiku, bo panicznie bałam się tego badania. W końcu Pani doktor zaproponowała, że przed badaniem poda mi dożylnie leki usypiające stosowane przed zabiegami operacyjnymi. Dzięki temu badanie przeszłam bez strachu i ...

Bronisław Wójcik

Rehabilitant, Osteoporolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej Spółdzielni Pracy Dentystyka w Krakowie
ul. Kielecka 7a
31-526 Kraków

Potwierdzam, naprawdę bardzo dobry z dużym doświadczeniem specjalista. Cierpliwie wytłumaczył mi moją chorobę. Lubi zażartować ale ma duży szacunek do pacjenta. Bardzo mi pomógł. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Artur Dziewierz

Internista, Kardiolog

Klinika chirurgii
ul.Kopernika
Kraków

Specjalista godny polecenia. Pełny profesjonalizm, uprzejmy, umie rozmawiać z Pacjentem. Tłumaczy problem i zakres leczenia.
Opinia dodana przez: JK

lekarz Małgorzata Dziedzic-Adamczyk

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Poradnia Psychoneurologii Wieku Rozwojowego
inna Centrum B 11
31-928 Kraków

Jako pacjent pani doktor od wielu lat, uważam, że jest wysokiej klasy specjalistą, ma bardzo dobre podejście do pacjenta i zawsze służy dobrą poradą.

lek. med. Andrzej Majda

Angiolog, Internista

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Wspaniały lekarz! Chodziliśmy od specjalisty do specjalisty z ostrymi bólami nieznanego pochodzenia i nikt nic nie był w stanie wymyśleć. Nie mówiąc już o lekarzu rodzinnym który wypuścił pacjenta z bólami kierując na usg brzucha za 5 tygodni! Przez przypadek trafiliśmy na tego lekarza. I On dopiero postawił diagnozę i zaczął leczyć. Jest PROFESJONALISTĄ a do tego posiada ogromną wiedzę i inni lekarze przychodzili do niego skonsultować choroby pacjentów (2 ...

lekarz Monika Jezierska-Kazberuk

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Wadowicka 8W
30-415 Kraków

Pani doktor była nieuprzejma od samego początku. Kiedy pytałam o możliwości leczenia wszystko agresywnie negowała i próbowała zbywać.Brak dobrego podejścia do pacjenta i dobrych manier jak na lekarza przystało. Wszystko pod presją czasu.
Opinia dodana przez: Karolina Z.

lek. med. Robert Skawiński

Prywatny Gabinet Lekarski
Krowoderskich Zuchów 4 / 34
Kraków

Chodzę do dr Skawińskiego z córeczką. Mamy przerośnięty trzeci migdał.Pediatrzy, jedynie co byli w stanie zaproponować to zabieg chirurgiczny.Zrobiłam tak ze starszym synem i oprócz traumy nic się nie polepszyło.Pomyślałam na zabieg zawsze mamy czas i za namową koleżanki trafiłam do dr Skawińskiego.Jesteśmy już trzeci miesiąc pod opieką, jestem w szoku.Migdałek znacznie się zmniejszył.DR poświęca dużo czasu ,na tłumaczenie terapii,mogę o wszystko pytać nie ma żadnych niejasności.Dziecki złapało jeden raz ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Ewa Nealon

ulica Armii Krajowej 5/222
30-150 Kraków

Pani doktor nie lubi problemów i sobie z nimi też nie radzi dlatego jako pacjent lepiej być zdrowym i przychodzić tylko z grypą albo z przeziębieniem. Lekarka niechętnie prowadzi pacjenta z chorobami, lekceważąc większość kwestii jakie przedstawia się ze zrobionych badań lub z opisu stanu zdrowia. Lekarz bez powołania i najmniejszego zaangażowania. Lekkość i spokój to motto tej Pani.
Opinia dodana przez: Kleopatra

lekarz Marek Kolarz

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Pan doktor to fantastyczny lekarz i zawsze był mi pomocny w moich dolegliwościach. Dobrał odpowiednie leki po obejrzeniu wyników badań. Leczę się u niego już długo. Jest to człowiek pełen empatii i posiada ogromną wiedzę. Mam do niego pełne zaufanie i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Jakub Tkacz

dr hab. n. med. Olgierd Smoleński

Internista, Nefrolog

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57
30-074 Kraków

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony :)

lekarz Iwona Erd

Internista, Endokrynolog

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Pierwszy raz trafiłam na taki profesjonalizm i uprzejmość u lekarza endokrynologa. Pani poświęciła dużo uwagi dokładnemu wywiadowi, dokładnie tłumaczyła o samej chorobie i odpowiadała na wszystkie moje pytania. Leczyłam się od 3 lat na niedoczynność tarczycy, i pierwszy raz dowiedziałam się tak dużo na temat tej przypadłości i leczenia, wyszłam nie tylko z receptą na tabletki. Zdecydowania godna polecenia Pani doktor!
Opinia dodana przez: Judyta

dr Szczepan Bubka

ul. Kutrzeby
30-515 Kraków

Bardzo uprzejmy lekarz, poświęcił maksimum uwagi mojej babci. Godny polecenia.

lekarz Ewa Nowosielska

scanmed
armii krajowej
Kraków

Osoba bardzo kontaktowa, doskonale potrafiąca wysłuchać pacjenta. Chętnie odwiedzam ją w gabinecie prywatnie, -WARTO !
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Tomasz Plonka

SCANMED
al. Pokoju 2 a
Kraków

30 lat bylam pacjentka Doktora ale przenioslam sie 30 km od Krakowa i gdy zachorwalam nie mialam siły jechac tak daleko. Przyznam ,ze będzie mi Doktora Tomasza brakowac ,szczególnie za życzliwośc ,poczucie humoru, zadko spotykaną uczciwośc, indywidualne podejscie do każdego i za wiele .innych zalet. W ten sposób chcialam Panu Doktorze bardzo podziękować za wszystkie te lata. DZIĘKUJE BARDZO. . .
Opinia dodana przez: Zofia S

dr n. med. Ewa Stochmal

Internista, Lekarz rodzinny

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Do Pani doktor chodzę na wizyty do SCM clinic. W mojej ocenie to bardzo dobra, skuteczna lekarka. Zleca sporo badań, ale mnie to nie przeszkadza, przynajmniej wiem, że trzyma rękę na pulsie. Jestem zadowolona z jej opieki, widzę poprawę.
Opinia dodana przez: Pola

lekarz Anna Winowska

Internista, Kardiolog

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125
30-053 Kraków

Nie polecam tej lekarki. Większość wizyty upłynęła w nie miłej atmosferze oskarżeń pod zarzutem jej byłego męża. Dlaczego ja miałem tego wysłuchiwać? Przecież przyszedłem z ważnym dla mojego zdrowia problemem kardiologicznym, a nie po to żeby słuchać zarzutów pod adresem jakiegoś faceta. To było nieprofesjonalne.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Wojciech Bobrowski

Berka Joselewicza 21a
32-050 Kraków

Najtańszy pan Bobrowski nie jest niestety, ale jest rewelacyjny. Kompetentny, długo tłumaczy co pacjentowi jest i jakie leki przepisuje. Człowiek wychodzi z tamtąd z przekonaniem że to i to bierze na to i na to, a jakby się pojawiło to i to, to można lek X odstawić/zmienić dawkowanie... I na prawdę rozumie co łyka.